fbpx

Sınırlı sayıda üretİlen bİr Bernhard H. Mayer® 150. Yıl Dönümü – Pembe Altın kaplama saatİ kazanın!

150 yıllık gelenek ve mükemmelliği kutlamak için sizden haber almak istiyoruz! Hikayenizi bizimle paylaşın ve dünyaya tutkunuzu ve başarılarınızı gösterin! Ve bunu yaparken, başkalarına ilham kaynağı olma ve onlardan ilham alma fırsatını yakalayın.

Facebook ve Instagram'da 2 hafta sürecek olan fotoğraf veya video sosyal medya yarışmamıza katılın.

Nasıl katılım sağlarsınız

En sevdiğiniz Bernhard H. Mayer saat veya takınızla bir fotoğrafınızı veya kısa bir klibinizi (30 saniye – 1 dakika) çekin.

Sosyal medya hesabınızda (Facebook veya Instagram) yayınlayın ve gurur anınızı açıklamada paylaşın. Markayla veya Bernhard H. Mayer parçanızla en sevdiğiniz anınız olabilir. Tüm hikayelerinizi duymak istiyoruz!

Facebook Sayfamızı veya Instagram profilimizi etiketleyin (seçtiğiniz kanala bağlı olarak) ve başlığınıza #MyBHMMoment hashtag'ini ekleyin.

Sayfamızı/profilimizi beğendiğinizden ve takip ettiğinizden, ayrıca paylaşımlarınızı görebilmemiz için hesabınızı herkese açık olarak ayarladığınızdan emin olun.

Kayıtlar 23 Ekim 2021 Cumartesi günü saat 18:59'da kapanacaktır.

AVP Brijesh Yadav

AVP Ibrahim Ryweck

AVP Dauren Issabayev

VEL Elena Lebedeva

Ödüller

1 x Bernhard H. Mayer® 150. Yıl Dönümü – Pembe Altın kaplama saat

learn more

Hüküm ve koşullar:

 • Bu yarışma milliyet, cinsiyet, yaş ve lokasyon gözetmeksizin herkese açıktır ve yerel kanun, kural ve yönetmeliklerin ihlali söz konusu değildir.
 • Tüm uygun girişler, 9 Ekim 2021 Cumartesi ile 23 Ekim 2021 Cumartesi 23:59 HKST arasında alınmalıdır. Organizatör, eksik, okunaksız, bozuk veya herhangi bir nedenle kapanış tarihine kadar Organizatöre ulaşamayan hiçbir giriş için sorumluluk kabul etmez. HKST, Hong Kong Standart Saatini ifade eder.
 • Kazananların duyurusu 31 Ekim 2021 Pazar günü saat 23:59'da (HKST) yapılacaktır.
 • Katılmak için katılımcıların orijinal Facebook ve Instagram duyuru gönderilerinde ve bu sayfada belirtilen duyuruları takip etmeleri gerekmektedir. Talimatlara uyulmaması diskalifiye ile sonuçlanacaktır.
 • Kazananlar, eserlerinin yaratıcılığına ve karakterine göre seçilecektir. Organizatörün kararı nihaidir. Hiçbir itiraz, yazışma veya tartışma yapılmayacaktır.
 • Verilen tüm ödüller (“Hediyeler”) devredilemez ve nakit alternatif sunulmayacaktır. Kazananlar, Ödüllerle bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek diğer ek ücretlerden sorumlu olacaktır.
 • Öngörülemeyen durumlarda, Organizatör (a) eşdeğer veya daha yüksek değerde alternatif ödülleri değiştirme ve (b) istisnai durumlarda bildirimde bulunmaksızın promosyonu değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar. Hiçbir itiraz, yazışma veya tartışma yapılmayacaktır.
 • Kazananlar Ödülü tüm riskleri kendilerine ait olmak üzere alırlar ve Organizatör Ödülle bağlantılı olarak meydana gelebilecek herhangi bir kaza, mal hasarı veya kayıptan sorumlu olmayacaktır.
 • Kazananlar, Facebook Messenger veya Instagram doğrudan mesajı yoluyla bilgilendirilecektir. Herhangi bir Kazanan 48 saat içinde onaylamaz veya onaylamazsa, Organizatör Ödülü bu kurallara uygun olarak seçilen bir yedek kazanana sunma hakkını saklı tutar.
 • Bu yarışma hiçbir şekilde Facebook tarafından desteklenmez, desteklenmez veya yönetilmez. Katılımcılar, Facebook'un bu yarışma ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu olmayacağını kabul eder.
 • Her katılımcı, yarışmaya katılarak bu hüküm ve koşullara bağlı kalmayı kabul eder.
 • Organizatör, QNet Ltd.'dir.
 • Bu hüküm ve koşullar, Çin Halk Cumhuriyeti Hong Kong Özel İdari Bölgesi yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.